Кабриолет Клуб България

Нека съберем колите без покрив под един покрив!
Ветробрани, кожени протектори, windstop

https://www.AutoDoc.Bg
Дата и час: Вто Яну 19, 2021 9:00 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 94 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Юли 08, 2009 10:48 am 
любител

Автомобил: ASTRA-G
180 с Вдигнати стЪкла и отзаД мреЖата за вятър от пловдив до сф., и се едно караш с 50 километра(даЖе приЯтелката заспа в колата)-разликата е ако тръгнеш да се показваШ над стЪклото. Но за съЖаление немоЖах да ги дърЖа много тия километри- беше неделя слеДобЯД и магистралата беше натоварена и имаше някви идиоти кЪдето със 120 се опитваха да изпреварат камион, който кара с 110, и ми изкацаха на пътя [smilie=beach.gif]

Приятел преглеждай си какво си написал преди да го пуснеш...
Редакция: Vincent

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 17, 2009 11:15 am 
любител

bobi_zala написа:
С 230.. :) приятно е.. с вдигнати стъкла и все пак имам Windstop, но без него си е самоубиЙство

Редактирано: Vincent

АБСОЛЮТНО НЕВЪЗМОЖНО!!! [smilie=laugh3.gif] [smilie=laugh3.gif] [smilie=laugh3.gif]

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 17, 2009 1:00 pm 
Администратор
Аватар

Автомобил: Peugeot 306 Cab CA 3859 MH
Защо да е невъзможно? Аз съм карал без уиндстоп с 190, а пък с уиндстоп при тази скорост си е перфектно! Ако можех щях и повече да вдигна [smilie=biggrin.gif]

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2009 10:21 am 
любител

Едно е 190, съсвем друго е 230 км/чр при положение, че по технически парамерти за този Фиат го давад до 200 км/ч и то като чикто нов. А тази кола е вече над 10 години, освен ако не е като виното и с годините да става по-добра и по-добра (в което силно се съмнавам). Така, че тези 230 км/ч освен на децата пред блока и на бабите, който цъкат и питат "Колко вдига баби?" друг едва ли би повярвял за 230 км/ч. Пък за тези който вярват-"Блажени са верующите"! [smilie=biggrin.gif]

Червеното ти е от мен - Vincent

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2009 3:58 pm 
любител

Автомобил: 306cabriolet&Honda del sol
to4enikorekten ела да те кача на хондата ми дето е 1.6 и е старичка и ако не ти направи 230км не по километраж, а по GPS отворена или затворена без голямо значение ще те черпа колко можеш да пиеш,ако ли не ти ще черпиш [smilie=drinks.gif]

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2009 7:19 pm 
Администратор
Аватар

to4enikorekten какъв е проблема колата да е на над 10 години и да вдига високи скорости? Ако е в състояние да го направи и шофьора го иска и може... Разликата между 190 и 230 никаква, ако ти не си се возил на открита кола с висока скорост аз съм го правил и ми е пределно ясно, че завихрянето и шума на вятъра са до една скорост.. от там нататъка ръцете са ти на волана, десният крак е натиснал здраво газта и не ти пука за нищо друго, защото чувството е неописуемо! Ако ти се отдаде възможност пробвай [smilie=derisive.gif]

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 19, 2009 2:51 pm 
любител
Аватар

Автомобил: Renault 19 16V Cabrio СА1117КP
190км/ч всичко свалено гюрук...стъкла и усещам колата добре на пътя и кефа е незабравим. Не мисля че ще вдигне повече от 200км/ч с свален таван има голямо съпротивление ;) [smilie=music.gif]

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 20, 2009 5:27 pm 
любител

"Разликата между 190 и 230 никаква"

това някаква шега ли беше???
А иначе относно скоростТа: 230 са доста малко пътищата в БГ кЪдето може да се вдигне тази скорост вземайки предвид състоянието на пътищата, не бих рискувал и на повечето магистрали. В Германия, Австрия и Унгария съм стигал лично аз 235 със затворен гюрукр, но тук в БГ [smilie=dash2.gif]
Но понеже всичко започна със 230 км/ч и то с отворен гюрук, на 10+ годишен ФИАТ, който по документи му дават най-много 200 км/ч просто НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ, ЧЕ ВДИГА 230!!!!

Преглеждай си какво пишеш и тогава го пускай!
Vincent

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 20, 2009 5:31 pm 
любител

benji написа:
to4enikorekten ела да те кача на хондата ми дето е 1.6 и е старичка и ако не ти направи 230км не по километраж, а по GPS отворена или затворена без голямо значение ще те черпа колко можеш да пиеш,ако ли не ти ще черпиш [smilie=drinks.gif]

Колега ако ти беше написал- вдигам -230 без гюруг щях да кажа- [smilie=good3.gif] , но май има Балкан разлика между твойта кола и ФИАТ Баркета

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 20, 2009 6:29 pm 
Администратор
Аватар

to4enikorekten ако имаш нещо против колегата с Fiat Barchetta проблема си го решете на ЛС. Няма да е лошо да хванеш и да прочетеш правилата на форума! Ето ти една извадка от тях :

7. Теми или съобщения с безсмислен, обиден, заядлив и нападателен характер към участник във форума са забранени. Нарушителите ще бъдат предупреждавани!

8. Няма нужда от два поста един след друг! Има бутон ПРОМЕНИ!

Ако още един път нарушиш някое от правилата ще имаш официално предупреждение от мен! Спазвай добрия тон [smilie=bye.gif]

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 94 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа