Кабриолет Клуб България

Нека съберем колите без покрив под един покрив!
Ветробрани, кожени протектори, windstop

https://www.AutoDoc.Bg
Дата и час: Съб Ное 28, 2020 6:05 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Яну 21, 2012 6:13 pm 
любител
Аватар

Автомобил: Nissan Micra CC
Здравейте, колеги!
Предстои ми покупка на автомобил. Лутах се много, спирах се от модел на модел, постоянно обикалях автокъщите, писах по форуми, но нищо не ме грабваше достатъчно... [smilie=fie.gif] Исках да намеря кола, с която като направя дори едно кръгче, да си кажа - ''Да, това търсех!''. Тъй като си падам само по двуврати коли със спортен дизайн, се спрях първо на FIAT Coupe 1.8 16V 131 к. с. (защото не съм фен на много големите двигатели), но нещо ми липсваше за пълното удоволствие, което търсех... Впоследствие установих, че проблемът в Coupe-то е, че има рамки над стъклата на вратите, нещо, което ненавиждам! [smilie=shok.gif] Така директно го отписах и си казах, че трябва да гледам за кабриолет, защото при тях тази рамка липсва. Първият, на който се спрях бе FIAT Barchetta. Уви и той не можа да ме грабне като разбрах колко проблемен му е гюрука и каква рядкост са частите му... [smilie=cray.gif] След по-нататъшно премисляне си казах, че ще търся купе-кабриолет с твърд покрив и ето, че ме плени Peugeot 206 CC! Единственият купе-кабриолет с твърд покрив, който съм карал е новата Tigra, но идея си нямам как са нещата при 206 CC. [smilie=dntknw.gif] Публикувах тази тема, защото във форума не намерих нищо конкретно за 206 CC. Бих се радвал, ако получа малко мнения и съвети от колеги, които са запознати с модела! Благодаря Ви предварително! [smilie=drinks.gif]

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Яну 23, 2012 12:13 am 
любител
Аватар

Автомобил: Mercedes CLK 200 convertible
206 cc е добро решение само при 2000 куб. Покривната конструкция е сложна. хубаво е да се провери изправността й.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Мар 23, 2012 3:29 pm 
любител
Аватар

Автомобил: Nissan Micra CC
Мерси, колега. Да, наистина разбрах, че не е много надеждна покривната конструкция и затова се насочих към друг модел.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа