Кабриолет Клуб България

Нека съберем колите без покрив под един покрив!

Оригинални гюруци https://www.AutoDoc.Bg Автотапицерии на гюруци,автосалони,волани

Дата и час: Нед Юли 22, 2018 4:34 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Окт 11, 2009 10:32 pm 
любител

Автомобил: bmw e36 cabrio
Харесах едно кабрио е36 320 ванос , обаче за съжаление е с мек таван което малко ме плаши заради зимата , може ли по запознати да ми обеснят какво правим зимата ? защото 1 хард топ таван е от порядака на 1400лв ... [smilie=dash2.gif] , та сам чувал че се маже с специално мазила и нямало проблем , но знае ли човек ? или трябва да спи зимата кабриото с мекия таван [smilie=beach.gif]

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Окт 12, 2009 8:18 am 
Администратор
Аватар

Автомобил: Peugeot 306 Cab CA 3859 MH
Попринцип има спрейове за импрегниране с които е хубаво да се напръска преди зимата, но и без тях аз лично проблеми несъм видял. Снега като завали отгоре плата замръзва... единственият сезон когато можеш да си видиш тавана бял е зимата [smilie=biggrin.gif] За студ в кабриото неможе и да се говори тъй като всички кабриолети са с доста силно парно. Аз мойто на Пежото на повече от 2 не го пускам зимата, че ще ми се запалят очите... Повечето кабриолети имат и подгряване на седалките.. няма такъв кеф [smilie=dirol.gif] Няма от какво да се притесняваш за зимата.. кола като кола.. просто няма да можеш да и изчистиш хубаво тавана от снега, но и за това има лек - взимаш си едно мини покривало от Практикер и ако не те мързи си я завиваш всяка вечер. Покривалото завива само тавана и прозорците, затова е мини. Идеята на това покривало е да не ринеш сняг всяка сутрин и гюрука ти да не е в сняг и лед, за да можеш да го свалиш ако ти се прииска [smilie=biggrin.gif] [smilie=dance3.gif] Ако колата е читава се мятай и не му мисли!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Окт 12, 2009 12:46 pm 
любител

Автомобил: bmw e36 cabrio
Vincent написа:
Попринцип има спрейове за импрегниране с които е хубаво да се напръска преди зимата, но и без тях аз лично проблеми несъм видял. Снега като завали отгоре плата замръзва... единственият сезон когато можеш да си видиш тавана бял е зимата [smilie=biggrin.gif] За студ в кабриото неможе и да се говори тъй като всички кабриолети са с доста силно парно. Аз мойто на Пежото на повече от 2 не го пускам зимата, че ще ми се запалят очите... Повечето кабриолети имат и подгряване на седалките.. няма такъв кеф [smilie=dirol.gif] Няма от какво да се притесняваш за зимата.. кола като кола.. просто няма да можеш да и изчистиш хубаво тавана от снега, но и за това има лек - взимаш си едно мини покривало от Практикер и ако не те мързи си я завиваш всяка вечер. Покривалото завива само тавана и прозорците, затова е мини. Идеята на това покривало е да не ринеш сняг всяка сутрин и гюрука ти да не е в сняг и лед, за да можеш да го свалиш ако ти се прииска [smilie=biggrin.gif] [smilie=dance3.gif] Ако колата е читава се мятай и не му мисли!

евала мерси за бързия и стойностен отговор ! [smilie=good2.gif]

а като подръжка да ми кажеж как са ? смисъл за кабриото става въпрос зима / ляте трябва ли да се мажи , щото ми казаха че има специални грижи иначе се късат [smilie=spiteful.gif]

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Окт 12, 2009 2:28 pm 
фен
Аватар

Автомобил: Opel Astra F Bertone
Vincent това мини покривало кви пари е ?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Окт 12, 2009 3:07 pm 
Администратор
Аватар

Автомобил: Peugeot 306 Cab CA 3859 MH
Ами значи гюруците не се мажат... поне в БГ несъм виждал препарат под форма различна от спрей... Но е хубаво да се измива 2 пъти годишно и да се импрегнира! Като гледаш колата все пак огледай гюрука да няма протрито, скъсано и т.н., че си е скъпичко да си направиш нов гюрук!

Huko покривалото не беше повече от 10-15 лева...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 9:25 pm 
фен
Аватар

Автомобил: BMW 320 cabrio
aLways написа:
Харесах едно кабрио е36 320 ванос , обаче за съжаление е с мек таван което малко ме плаши заради зимата , може ли по запознати да ми обеснят какво правим зимата ? защото 1 хард топ таван е от порядака на 1400лв ... [smilie=dash2.gif] , та сам чувал че се маже с специално мазила и нямало проблем , но знае ли човек ? или трябва да спи зимата кабриото с мекия таван [smilie=beach.gif]

ако искаш има един хард топ за 1000лв
аз купих на женката за 900лв с работещи плафони
и затъмнен джам,та
вече съм по спокоен когато е отвън колата през зимата

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа