Кабриолет Клуб България

Нека съберем колите без покрив под един покрив!
Ветробрани, кожени протектори, windstop

Оригинални гюруци https://www.AutoDoc.Bg
Дата и час: Нед Авг 18, 2019 1:53 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Фев 19, 2010 8:55 pm 
любител

Автомобил: peugeot 308 cc 2.0HDI 140k.c.
cabrioV6 написа:
Никога не се застраховайте в ВИКТОРИЯ, дойде ли време за плащане почват да шикалкавят, ама донеси ни талонче за преглед, еми донесох им, еми донеси ни кръщелно свидетелство на пра бабати еми всичко им занесох, в крайна сметка ми отказаха защото не били станали щетите по описания начин, те имат шамани на щат и им казват. Докато колата беше лизингова пак имаше проблеми с всяко плащане беше мъка, но нямаше как да прецакат СФА и щат нещат плащаха.

ами моята и тя реално е още на сфа я ми кажи как се оправи .....дано да има вариант и при мене да изплатят щетите....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 20, 2010 9:43 am 
фен

Автомобил: chrysler V6
Еми говори с самите застрахователи от СФА, тя като си е тяхна колата те да се оправят. Реално ако не си пил по време на аварията няма как да не ти изплатят каското защото по този начин ще ощетят СФА. Най-малкото СФА са те нахендрили да се застраховаш при тях. Явно обаче застрахователите просто не искат да плащат вече, само да прибират парички един вид рекет, аз се съмнявам че бих направил каско отново , за тея над 1000лв дето им дадох на Виктория щях 100 пъти да си оправя деругите и то без да си тровя нервите.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 04, 2010 4:53 pm 
фен
Аватар

Автомобил: '96 Opel Astra F Bertone
Аз от ДЗИ не съм доволен...за боядисване на задния ми калник ми дадоха 96 лв. Като се има предвид, че задния ми калник е половината "страница" на колата и само боята ми струваше повече... Тез техните експерти ще им навра експертна оценка в експертните задници.... [smilie=hunter.gif]

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 21, 2010 3:57 pm 
любител

Автомобил: peugeot 308 cc 2.0HDI 140k.c.
то излиза че всичките са мошенници и се правят на дяволи ......решението е следното: като изтече каското не го подновявам а си отделям същите пари за двете коли плащам по 2500 това са 5000 на година каквото и да стане аз ще си платя щетата от мене си нали?? а ако нищо не стане след 10 години ще си имам 50000 пари и застрахователите да го духат ....да не говорим че тез пари ако са в банка ще ми носят и лихва а ако са дадени за каско след като изтече периода няма ни пари ни лихва а пък не дай си боже да стане нещо с колата тез гадове само и само да не дадат кеш ще ти отровят живота .....съветвам всеки ако постъпи така само след няколко месеца като им паднат постъпленията ще започнат да работят както трябва иначе трябва да затварят и да си отиват....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 21, 2010 5:08 pm 
фен

Автомобил: chrysler V6
Е да ама застрахованите коли много рядко ги крадат.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 22, 2010 12:14 am 
любител
Аватар

Автомобил: BMW E93 335i
Аз за сега съм доволен от Армеец - то това е и единствената компания, която ми застрахова автомобила. При такива измислени компании като Дженерали, Уника и т.н., е огромна грешка да си набутваш парите - все едно нямаш застраховка! А това, че застрахован автомобил не се краде толкова, не важи за въпросните компании, даже автомобили застраховани в такива компании изчезват доста повече и често и в 90% от случаите не ти плащат [smilie=hunter.gif] . Огромно значение при застраховането има застрахователния агент, през когото застраховаш, защото после при щета, него го пращаш да се разправя вместо теб. Поне при моя застраховател брокер е така - той ми е като адвокат пред Армеец и търчи и оправя всичко вместо мен. Моята застрахователна премия е доста значителна, но поне се старая да я използвам на макс [smilie=biggrin.gif] .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 22, 2010 9:55 pm 
фен
Аватар

Автомобил: Peugeot 206 cc
Да и аз видях един клиент в Армеец си беше с брокера там.Аз не съм много доволен от Армеец.
1.Много кофти се държат служителите
2.До сега е нямало документ който да не ми загубят.

Значи колата влиза за боядисване и пастиране,като уговорката е за боядисване,но Армеец пишат пастиране и евентуално ако не може да се зачили щетата,тогава прилагат боя.Както и да е.Мен не ме бърка,стига да ми оправят колата.В описаните щети бях вписал шофьорско огледало ( то е строшено но вътрешно,и това го установих като мих колата преди да отида на огледа за боядисване)
Казах за огледалото,а те го снимаха и след 2 дена ми казаха,че не се признава.Поспорих малко и ми казаха,че така или иначе отивам в сервиза,нека да го отворят и да напишат становище,на какво се дължи счупването.Понеже на снимките не се виждат следи от удар по огледалото и за това ми го пишат,че няма събитие.От сервиза ми казаха,че не може да се отвори,защото съвсем ще се строши.Написаха ми,че неподлежи на ремонт.Занесох писмото в Армеец и нелюбезната девойка с черната коса :) ми се сопна - Ти за какво чакаш?Дадох и становището и тя ми вика добре ще го видим и това то.Аз заминах и след 3 дена отивам,а от становището и помин няма.Някъде го забутали.Както и да е намериха го и чаках седмица да го разгледат,за да разбера,че пак няма да ми го платят.Писах и молба за преразглеждане и нз. сега чакам решение.( мноог кофит се кара с вибрира6то и трака6то огледало.) За джантата имах фактура за изплащане.Оставих я преди седмица и същата работа.Пак в една папка забутана и не е данеда за да ми я изплатят.Ужас,но само там ме застраховаха.Незнам ако заваря покрива,дали няма да ме застраховат на всякъде? :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 26, 2010 2:55 pm 
любител

Аз също съм клиент на Армеец и определено мога да кажа, че хората си вършат работата както трябва. Спокоен си, че никой нама да ти пипа кабриото и спиш спокойно. Второ взимал съм, не веднъж пари от тях (завеждам даже най-дребните неща) и винаги са били коректни и най-вече, го няма онова гадно отношение (опит с друг застраховател) от типа "абе тука май нещо се опитваш да ни преметнеш" и т.н. Ако продължават да работят така не бих ги сменил в никакъв случай.
Иначе това което колегата ludiaalex казва за измислените компании не може да се каже по-точно [smilie=good.gif]

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа