Кабриолет Клуб България

Нека съберем колите без покрив под един покрив!

Оригинални гюруци https://www.AutoDoc.Bg Автотапицерии на гюруци,автосалони,волани

Дата и час: Пет Яну 18, 2019 8:42 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Газчица?
МнениеПубликувано на: Чет Мар 18, 2010 7:02 pm 
фен

Автомобил: chrysler V6
Колко пари струва АГУ пълен инжекцион за 6цил ама при изпитан майстор?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 25, 2010 4:00 pm 
фен
Аватар

Автомобил: Pug 205 Roland Garros Cabrio
Да ти дам номера на сервиза, където монтираха и на двете ми коли, и да питаш за цена като за твоя двигател. Аз съм много доволен от тях, но не са в София. Имам координати на още един сервиз в Костинброд. Там мой познат си монтира и то точно ГИ.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 25, 2010 4:21 pm 
фен

Автомобил: chrysler V6
Пусни го тук, то явно се заформя темата за АГУта и да си седи щом си доволен от хората. над 2лв бензинеца става доста парещо да ги е... и у мошениците. По скоро съм фен на метана, ама като се сетя как го бяха "турили" на баджанака :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Мар 26, 2010 9:03 am 
фен
Аватар

Автомобил: Pug 205 Roland Garros Cabrio
Сервиза е "Трио елит", намира се в Кюстендил: http://vibs-bg.com/show_firm.php?id=1011
За костинбродския - тия дни ще намеря телефон.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Мар 26, 2010 10:56 pm 
любител

Автомобил: peugeot 306 cabriolet
Да споделя моят скромен опит с вас,моето кабрио е пълна инжекция 2000 кубика преди 3 години нямах достатъчно пари за газов инекцион и монтирах в сервис обикновенна газова,но с най много добавки към нея.Монтираха обсолютно всичко което е необходимо емулатори,кихалки понеже тръбити ми са пластмасови и до момента нямам никакви проблеми,дано и за напред да е така.Тогава газовата ми излезе между 650 и 700 лв.За разход на пари излиза на половина на бензина.В момента всеки ден пътувам до СФ и при смесен цикъл,говорим за задръствания и извънградско около 130-150 км/ч ми дава разход около 12литра на 100 км.Във връзка с вървежа има разлика между газ и бензин,естествено на бензин набира много по бързо,но като краен резултат и при двете е еднакъв мах 210км/ч.Бутилката е тип пура и остана достатъчно място за багаж,но аз го запълних с музика и така пак нямам багажник.Дано съм бил полезен.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 13, 2010 12:37 pm 
фен
Аватар

Автомобил: Peugeot 306 Cabriolet
Така, отидох на края при ФОБОС, и си взех ГИ на безлихвен лизинг.Като отидох да си взимам колата и да я тестваме как е с настройките - е, беше пълна трагедия.Даже беше сложил прекъсвача на 5700, което е преди максималната мощност [smilie=biggrin.gif] Та, излязохме и в движение променихме буквално из основи настройките - на ВСИЧКИ обороти.Сега в момента колата ми е леееко спъната между 1500 и 2000 (уж за икономия ) , , после до към 3 е нормално, и над 3 получавам нещо като ритник при натиснат педал до долу [smilie=dirol.gif] Промяна в разхода не съм забелязал, с 10лв минах 70км градско ( ама и през нощта и през деня ) , с още 10лв минах около 60км БЯСНО извънградско каране ( да се чете път осеян със завои и без коли, който го карах като на писта - нон-стоп ускорения 60-140 и спирачки, прегряха между другото ) и още 40 нормално извъградско.С две думи - като за първа седмица колата се държи отлично по всички показатели, че даже и се учудвам колко малко място е заела тубата в багажника ( тя е 40л ) [smilie=dirol.gif]

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа