Кабриолет Клуб България

Нека съберем колите без покрив под един покрив!

Оригинални гюруци https://www.AutoDoc.Bg Автотапицерии на гюруци,автосалони,волани

Дата и час: Пон Окт 15, 2018 10:26 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Препарати
МнениеПубликувано на: Пон Мар 25, 2013 9:23 pm 
любител

Здравейте!

И аз реших да се поровя за препарат който да почиства и предпазва мекия таван. Оказа се не толкова лесна задача. По данни на които се натъкнах в мрежата - ако не се поддържа мекият таван може да изкара 6 години след като е произведен (той излиза от завода с нужните импрегниращи защитни препарати). Естествено - след това не се разпада веднага, но проблемите започват един след друг и се увеличават прогресивно. С подходяща поддръжка, дори само 1-2 пъти годишно животът му може да се утрои. Ако обаче си мислим, че го поддържаме и ползваме силни препарати за измиване, обезмасляване и т.н. - може дори да постигнем обратния ефект и много скоро да се окажем директно под звездите... [smilie=rabbi.gif] Повечето ефективни почистващи препарати имат високо pH и увреждат материята, а също може да повредят и боята. Така след дълго търсене попаднах на един производител, който се занимава с производство на почистващи и поддържащи препарати за различните видове мек таван. Мисля, че и тук във форума някъде видях линк към сайта им http://www.renovointernational.com/ . Сайтчето е доста "дървено", но има нужната информация. [smilie=read.gif] Изглежда доставят до целия свят, иначе са базирани в Англия, близо до Лондон. Това може да реши проблема на колежката, която стартира темата и също е в Англия. Аз мисля да си поръчам в близките два месеца, така че скоро може да имам и реални впечатления. Ето и едно клипче за финал: http://www.youtube.com/watch?v=01_0a1tQY9k .

ПП. Нов съм във форума, така че някои от вас спокойно може да си помислят, че това е реклама. Подчертавам, че нямам нищо общо с производителят на тези препарати! Ако все пак има съмнения в добронамереният ми коментар - нека властите предприемат съответните мерки [smilie=hunter.gif]

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Мар 26, 2013 4:49 pm 
Администратор
Аватар

Автомобил: Peugeot 306 Cab CA 3859 MH
Реново-то го хвалят много в един френски форум, но за съжаление за нашият стандарт си е скъпо. Ще се радваме на едно ревю ако го пробваш! Успех!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Апр 23, 2013 10:54 am 
любител

Автомобил: Chrysler Stratus
Колеги, много съм доволен от http://www.senax.bg/eshop/product/299/p ... rutsi.html . По принцип съм ползвал на Arexons, разни такива за палатки, за текстил и т.н. От този обаче съм удивен. Отлична водна защита след 5 автомивки и 4 дъждовни бури, отлична УВ защита и не на последно място не уврежда лак или пластмаси. Лошото е, че остави първоначално бели петна, та го пръсках от по-далеч и всичко е точно. Препоръчвам Ви ако го намерите!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 05, 2013 9:54 am 
Администратор
Аватар

Стига ли флакона за един гюрук на Крайслера?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 7:57 am 
любител

Автомобил: Chrysler Stratus
Vincent написа:
Стига ли флакона за един гюрук на Крайслера?

3 Пръскания съвсем спокойно и без проблем се правят с един флакон. Ако толкова смяташ да хабиш, пак за 2 пъти ще ти стигне.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 08, 2013 8:16 am 
Администратор
Аватар

благодаря за инфото... ще се пробва

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа