Кабриолет Клуб България

Нека съберем колите без покрив под един покрив!

Оригинални гюруци https://www.AutoDoc.Bg Автотапицерии на гюруци,автосалони,волани

Дата и час: Нед Сеп 23, 2018 1:17 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Юли 12, 2014 7:52 pm 
любител

Автомобил: SLK 05'
Като бивш собственик на 2 кабриолета с твърд таван ( slk & 207 cc ) се замислям 3-тия да е с мек таван.
Таа питането ми към колегите с мек таван е ,има ли дразнещи, паразитни шумове, когато тавана не е прибран , защото и при двата ми модела, имаше едно гадно поскърцване от пластмасите или от самия таван и така и не можах да ги премахна.
Друго което се сещам, при каране по магистрала, появява ли се свистене вътре в копето ?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 08, 2014 9:46 am 
любител

Автомобил: Chrysler Stratus
skoti написа:
Като бивш собственик на 2 кабриолета с твърд таван ( slk & 207 cc ) се замислям 3-тия да е с мек таван.
Таа питането ми към колегите с мек таван е ,има ли дразнещи, паразитни шумове, когато тавана не е прибран , защото и при двата ми модела, имаше едно гадно поскърцване от пластмасите или от самия таван и така и не можах да ги премахна.
Друго което се сещам, при каране по магистрала, появява ли се свистене вътре в копето ?

При свален покрив няма шумове при мен. Но при вдигнат, на завой има проскърцване. Свистене се появява при скорости над 180. Говорим за Крайслер Стратус кабрио. Нека и други колеги кажат.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа